600Mb/s + Rozmowy / SMS / MMS bez limitu + 40GB LTE

89,89 zł / miesięcznie
Szczegóły oferty
Internet Światłowodowy + Telefonia Komórkowa

Internet Światłowodowy

600Mb/s / 200Mb/s 

Brak limitu danych

korzystasz ile chcesz

Rozmowy

bez limitu

SMS / MMS

bez limitu

Internet LTE

40 GB

Internet w Roamingu w Strefie EEA 

7,24 GB 

WiFi Calling - usługa, dzięki której możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych nawet bez braku zasięgu sieci komórkowej.

w pakiecie

VoLTE - oznacza nowoczesną technologię umożliwiającą realizowanie połączeń głosowych w sieci LTE. 

w pakiecie

eSIM - cyfrowa wersja karty SIM

Opłaty i czas trwania umowy

Opłata abonamentowa

89,89 zł

Abonament w miesiącu aktywacji

59,99zł

Aktywacja usługi

25,90zł

Aktywacja urządzenia FTTH

49,00 zł

Czas trwania umowy

24 miesiące

Ceny zawierają rabaty

*-5zł za zgody marketingowe, -5zł za zgodę na obsługę elektroniczną, -5zł za terminową płatność

-15zł*

Oferta skierowana jest do mieszkańców budynków wielorodzinnych Strefy A

Oferta dostępna w pozostałych lokalizacjach za dopłatą

Lokalizacja instalacji

Budynek jednorodzinny / szeregowy Strefy A

Budynek jednorodzinny / szeregowy Strefy B

Budynek jednorodzinny / szeregowy Strefy C

Dostępne opcje dodatkowe

eSIM - cyfrowa wersja karty SIM

Dodaj min. 20,00 zł i oglądaj 82 kanały Telewizji Cyfrowej
w pakiecie:
Dodaj min. 34,00 zł i korzystaj z dostępu do 133 kanałów Telewizji Cyfrowej
w pakiecie:
 • 133 kanały Telewizji Cyfrowej (pakiet mini)
 • 83 kanałów w jakości HD
 • Telewizja Interaktywna
 • Pakiet Eleven 1 m-ąc gratis
Wyjeżdżasz za granicę?

Sprawdź czy masz włączony Roaming. Przeczytaj o Roamingu.

Podsumowanie
Suma opłat jednorazowych
74,90 zł
Opłata miesięczna
89,89 zł
Okres umowy
24 miesiące
Co po upływie okresu promocyjnego?

Nie musisz pilnować terminu zakończenia promocji, my zrobimy to za Ciebie!

Przed upływem okresu promocyjnego skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy najlepszą dostępną promocję.

Będziesz mógł przedłużyć umowę na warunkach promocyjnych. 

Jeśli zdecydujesz nic nie zmieniać - umowa przejdzie automatycznie na czas nieokreślony z kwotą wyższą o 10zł.

Podaj swoje dane
Twoje dane niezbędne do realizacji zamówienia
w przypadku braku pesel: typ, seria i nr dokumentu (paszport/ karta pobytu)
Adres instalacji
Adres zamieszkania
Adres do korespondencji
Zgody i oświadczenia
Wyrażam chęć zawarcia umowy w formie dokumentowej
Tak
Nie
Zgody Marketingowe
Tak
Nie (+ 5 zł większy abonament)
 1. Zgadzam się na otrzymywanie od Dostawcy Usług głosowych lub wizualnych, w tym tekstowych (np. SMS, MMS, e-mail, aplikacje mobilne, IVR), reklam DOMTEL przy użyciu użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących – zgoda marketingowa.
 2. Zgadzam się na otrzymywanie od Dostawcy Usług głosowych lub wizualnych, w tym tekstowych (np. SMS, MMS, e-mail, aplikacje mobilne, IVR), reklam podmiotów współpracujących z DOMTEL i zlecających dostarczanie reklam abonentom DOMTEL, przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących – zgoda marketingowa.
 3. Zgadzam się na przetwarzanie przez Dostawcę Usług dotyczących mnie danych transmisyjnych, w tym danych lokalizacyjnych, informacji o wiadomościach SMS, MMS i połączeniach, czasie ich trwania, kosztach detalicznych i datach wykonania, informacji o odwiedzanych internetowych adresach elektronicznych oraz informacji o zainstalowanym na urządzeniu oprogramowaniu (w tym aplikacjach mobilnych i stronach mobilnych), w celu prezentowania mi adekwatnych reklam DOMTEL – zgoda marketingowa.
 4. Zgadzam się na przetwarzanie przez Dostawcę Usług moich danych osobowych (wiek, płeć, adres, wartość faktur, łączne opłaty za usługi, używane usługi, dane transmisyjne, w tym dane lokalizacyjne, informacje o wiadomościach SMS, MMS i połączeniach, czasie ich trwania, kosztach detalicznych i datach wykonania, dane o odwiedzanych internetowych adresach elektronicznych oraz informacje o zainstalowanym na urządzeniu oprogramowaniu, w tym aplikacje mobilne i strony mobilne), w celu prezentowania mi adekwatnych reklam podmiotów współpracujących z DOMTEL i zlecających dostarczanie reklam abonentom DOMTEL – zgoda marketingowa.
 5. Zgadzam się na przetwarzanie przez Dostawcę Usług moich danych osobowych (np. wiek, płeć, dane lokalizacyjne, Identyfikatory reklamowe systemu Android i I-Phone, profilu) dostępnych w bazach partnerów, w tym ich łączenia z posiadanymi przez DOMTEL danymi (historia odwiedzanych przeze mnie stron, wiek, płeć, adres podany na umowie, wartość usług, dane transmisyjne), w celu prezentowania mi adekwatnych reklam DOMTEL. Oświadczenie obowiązuje w okresie obowiązywania umowy – zgoda marketingowa.
 6. Zgadzam się na przetwarzanie przez Dostawcę Usług moich danych osobowych (np. wiek, płeć, dane lokalizacyjne, Identyfikatory reklamowe systemu Android i I-Phone, profilu) dostępnych w bazach partnerów w tym ich łączenia z posiadanymi przez DOMTEL danymi (historia odwiedzanych przeze mnie stron, wiek, płeć, adres podany na umowie, wartość usług, dane transmisyjne), w celu prezentowania mi adekwatnych reklam podmiotów współpracujących z DOMTEL i zlecających dostarczanie reklam abonentom DOMTEL – zgoda marketingowa.
 7. Zgadzam się na przetwarzanie przez Dostawcę Usług moich danych osobowych (np. wiek, płeć, dane lokalizacyjne] oraz łączenia ich z informacjami o innych abonentach w celu tworzenia na ich podstawie ogólnych modeli statystycznych, które będą prezentowane zainteresowanym podmiotom trzecim – zgoda marketingowa.
Zgoda na elektroniczną obsługę
Tak
Nie (+ 5 zł większy abonament)
 1. Zgadzam się na otrzymywanie faktur za świadczone przez Dostawcę Usług usługi telekomunikacyjne zgodnie z „Regulaminem Obsługi Elektronicznej”. Ta zgoda może być użyta do Warunków Promocji.
 2. Zgadzam się na otrzymywanie informacji o saldzie rozliczeń drogą elektroniczną zgodnie z „Regulaminem Obsługi Elektronicznej”. Ta zgoda może być użyta do Warunków Promocji.
 3. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z „Regulaminem Obsługi Elektronicznej”. Ta zgoda może być użyta do Warunków Promocji.
 4. Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną propozycji zmian Umowy, Regulaminów oraz Cennika zgodnie z „Regulaminem Obsługi Elektronicznej”. Ta zgoda może być użyta do Warunków Promocji.
Lista kanałów
Korzystając z serwisu zgadzasz się z polityką cookies