InternetInternet TelewizjaTelewizja PaczkiPaczki Telefon + InternetTelefon + Internet

VOD


HBO On Demand

HBO On Demand pozwala decydować użytkownikowi co chce w danej chwili oglądać, niezależnie od emisji telewizyjnej kanałów HBO. Oferta programowa obejmuje największe przeboje filmowe, znakomite seriale produkcji HBO oraz programy rozrywkowe. Oferta produkcji dostępnych w ramach usługi "wideo na żądanie" jest często zmieniana i odświeżana. HBO On Demand umożliwia dodatkowo korzystanie z funkcji, jakie oferuje DVD: przewijanie, cofanie, pauza. HBO On Demand jest dostępne dla wszystkich abonentów z wykupionym pakietem HBO. Aby korzystać z VOD w DOMTEL TELECOM nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

CANAL+ na życzenie

CANAL+ na życzenie to nowy bezpłatny serwis dla Abonentów CANAL+. Od tej chwili twoje ulubione programy czekają na Ciebie! Przegapiłeś premierę albo odcinek ulubionego serialu? Nic straconego! Dzięki CANAL+ na życzenie w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnej biblioteki najlepszych programów CANAL+.

Aby korzystać z usług VOD w DOMTEL TELECOM nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

FILMBOX Live

FILMBOX Live to unikalny pakiet, który pozwala korzystać w każdej chwili z bogatej biblioteki VoD oferującej seriale oraz programy dokumentalne z ramówek kanałów FILMBOX. Aby korzystać z usług VOD w DOMTEL TELECOM nie jest potrzebny dekoder z dyskiem.

Viasat World

 

Materiały z ramówek kanałów Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature. Kiosk VOD jest bezpłatny dla Abonentów, którzy posiadają w zakupionych pakietach kanały liniowe tego nadawcy.

Ale kino+na życzenie

Najnowsze, nagradzane filmy - prosto z festiwalowych ekranów. Kino z całego świata prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Amerykańska i europejska klasyka, która buduje historię kina. Najnowsze, wyjątkowe, starannie wybrane seriale europejskie - kryminalne i szpiegowskie - dostępne tylko w Ale kino+. Autorskie cykle tematyczne i spotkania z uznanymi twórcami.

Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietemi Wielotematycznymi.

Kuchnia+ na życzenie

Ideą Kuchni+ jest poszerzanie kulinarnych horyzontów, promocja zdrowego stylu życia oraz dostarczanie inspiracji do przygotowywania nowoczesnych i smacznych potraw. Odkrywa polskie lokalne smaki oraz sekrety kuchni innych kultur, przedstawia porady o zdrowym odżywianiu, ciekawostki ze świata kulinariów oraz historie znanych restauracji i wielkich szefów kuchni.

Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Luzu HD.

Planet+ na życzenie

Ogromna różnorodność tematyczna: od sportów ekstremalnych i szokujących biografii, przez zagadki historii i zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą naturę i niezwykłe podróże. W eklektycznej ramówce stacji znajdują się także kontrowersyjne dokumenty oraz wybitne produkcje pokazywane i nagradzane na festiwalach całego świata. 

Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Nauki HD.

Domo+ na życzenie

Polskie i zagraniczne programy o architekturze, designie, rynku nieruchomości, ogrodnictwie i ekologii. W bibliotece znajdują się programy poradnikowe, filmy i serie dokumentalne, programy rozrywkowe i reality show.

Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z wykupionym pakietem tematycznym Więcej Luzu HD.

Minimini+ na życzenie

Programy dostępne w bibliotece są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych – prezentują małym widzom pozytywne wzorce, pogłębiają ich wiedzę na temat świata, poszerzają słownictwo oraz tłumaczą pojęcia o charakterze abstrakcyjnym. Seriale pokazywane w MiniMini+ wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalnym i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym.

Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietemi Wielotematycznymi.

teleTOON+ na życzenie

W kiosku teleTOON+ znajdziesz popularne wśród dzieci na całym świecie seriale animowane i aktorskie z największych europejskich wytwórni. teleTOON+ śledzi wszystkie sprawy i tematy interesujące młodych widzów i zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie! Autorskie produkcje własne zachęcają dzieci do aktywności pozaszkolnych.

Kiosk jest dostępny bezpłatnie dla Abonentów z pakietemi Wielotematycznymi.

 

Voucher 200zł do ZGARNIĘCIA
10% rabatu dla Dużej Rodziny i Seniora
ŚWIATŁOWODY - LISTA MIEJSCOWOŚCI ORAZ ULIC
INF. O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
15.06.2020
15.06.2020
28.02.2019
02.09.2019
ZOSTAŃ NASZYM SUPER AGENTEM