Domtel Telecom - Internet Telewizja Telefon

Telewizja Interaktywna

DZIĘKI TELEWIZJI INTERAKTYWNEJ MOŻESZ KORZYSTAĆ Z WIELU WYGODNYCH I NOWOCZESNYCH ROZWIĄZAŃ. 

 

Między innymi znajdziesz tu usługi takie jak:

  • CatchUP - Przegapiłeś jakiś program i zapomniałeś go nagrać? Znajdź go w EPG, cofając się w lewo na ekranie. Funkcja CatchUp pozwala na oglądanie archiwalnych audycji na wybranych kanałach do 7 dni wstecz. 

 

  • StartOver - Spóźniłeś się na emisję na żywo? Nic nie szkodzi! Kliknij "Oglądaj od początku" i już nic Ci nie umknie! Funkcja StartOver pozwala na oglądanie od początku tych audycji, które już się rozpoczęły, lecz jeszcze nie skończyły. 

 

  • Nagrywarka sieciowa - Nagrywarka sieciowa pozwala na nagrywanie i oglądanie audycji bez dysku. Dzięki tej nagrywarce możesz zlecać w tym samym czasie 3 niezależne nagrania. Korzyści to między innymi możliwość oglądania nagrania od początku, nawet jak włączyłeś je w trakcie emisji na żywo. Przydatna funkcja to możliwość zaprogramowania nagrywarki także z aplikacji JAMBOX go! Nagrania są dostępne na dekoderze przez 7 dni.

 

  • Wideo na życzenie VOD - Kioski VOD to dostęp do filmów i seriali na życzenie. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu – aktualnie jest to ponad 18 000 materiałów! W wypożyczalni czekają na Ciebie hollywoodzkie i polskie hity filmowe, a także produkcje, które dorobiły się już statusu kultowych bez przerywania reklamami.

 

  • HBO Max - Dostęp do usługi HBO Max jest możliwy po wykupieniu pakietu HBO +Max. Oprócz dostępu do HBO Max masz możliwość oglądania wszystkich kanałów HBO. Jak uruchomić HBO Max?

 

  • WYPOŻYCZALNIA - Wypożyczalnia to serwis z wysokiej jakości filmami, bajkami i serialami dostępnymi na żądanie. Filmy mogą być wypożyczane pojedynczo. Jednorazowa opłata, bez abonamentu. W wypożyczalni czekają na Ciebie hollywoodzkie i polskie hity filmowe, a także produkcje, które dorobiły się już statusu kultowych bez przerywania reklamami. Od momentu dokonania zakupu, masz możliwość obejrzenia filmu dowolną ilość razy w ciągu 48 godzin. Film zamawiasz z aplikacji JAMBOX go! a oglądasz na swoim dekoderze. Na wybranych dekoderach masz możliwość przeglądania filmów i zamawianie wprost z pilota. Jak WYPOŻYCZYĆ?

  

 

Telewizja interaktywna dopasuje się do Ciebie tak jak lubisz, oglądaj co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję